Fotel Monaco ZETTA BLUE Salon Pub Dom

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: W364_29
  • Cena netto: 186,18 zł 229,00 zł

Fotel klubowy Monaco ZETTA BLUE Klub Salon Pub Dom

 

Klasyczna elegancja fotela Monaco ZETTA BLUE to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika ceniącego sobie nietuzinkowy styl.

Funkcjonalność oraz wysokiej jakości komponenty to gwarancja zadowolenia z zakupu.

 

 

 

 

MONACO ZETTA BLUE styl i elegancja

 

 

 

Konstrukcja fotela  

Tworząc fotel klubowy Monaco naszym celem było stworzenie mebla, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest piękny wygląd i maksymalna wytrzymałość. Dlatego mocną ramę okleiliśmy dodatkowo drewnem, otrzymując tym samym stały, solidny stelaż o dużym udźwigu.

By zapewnić maksymalną wygodę użytkowania, fotel klubowy został wyłożony włókniną wysokopuszysta, a w newralgicznych miejscach obity kilkucentymetrową warstwą specjalnej elastycznej pianki, zapewniającej miękkość i komfort.

Z zewnątrz nasz fotel pokryliśmy dwoma rodzajami materiału. Od dołu i w miejscach niewidocznych wykorzystaliśmy bardzo mocny texfil. Na pozostałych obszarach użyliśmy tkaniny obiciowej widocznej na zdjęciach.

Z piękna strukturą Tkaniny współgrają mocne szwy, wykonane ze specjalnej nici tapicerskiej. Zapewniają one nie tylko delikatne wzory na pokryciu fotela, ale również chronią przed naciąganiem się obicia.

Dopełnieniem mebla są cztery sześciokątne nóżki w kolorze venge, które nie tylko umieszczają siedzisko na optymalnej wysokości, ale również nadają fotelowi lekkości, dzięki której optycznie staje się mniejszy i lżejszy, co pozwala mu się dobrze wkomponować nawet w mniejsze pomieszczenia.

 

 

 

Dane techniczne:

Wymiary fotela:

  • wysokość: 70 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość siedziska: 40 cm
  • szerokość siedziska: 42 cm

Stelaż: drewniany

Spód: texfil

Siedzisko: pianka + włóknina wysokopuszysta

Tkanina: ZETTA BLUE

Kolor obicia: niebieski, ciemny 

Nóżki: 4 drewniane, kolor venge do samodzielnego montażu

Produkt łatwy w utrzymaniu czystości: przetrzeć wilgotną szmatką, nie stosować agresywnych detergentów.

 

 

 

Prezentowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.